Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of je toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Ik vind het super mooie initiatieven. Blijf dat vooral doen.
Misschien ben ik 1 vd weinigen, maar mij lukt het echt niet om savonds nog activiteiten te ondernemen. Qua energie, aandacht etc
Misschien dat er in de toekomst ook overdag eens zoiets georganiseerd kan worden. Al kan ik mij voorstellen dat dit ook voor anderen weer een belemmering kan opleveren.
Wilde het toch onder de aandacht brengen.
Hartelijke groet.
Beste Ineke, Nee, je bent niet de enige die ’s avonds niet voldoende energie meer heeft voor een bijeenkomst. Dat is de reden dat we de bijeenkomsten in Groningen en Breda overdag hebben georganiseerd en de bijeenkomsten in Roermond en Zwolle zijn in de avonduren. De bijeenkomst in Amsterdam ook overdag. Kortom:we wisselen het af om zoveel mogelijk mensen tegemoet te komen. Dank voor je bericht!
Misschien een idee/tip om dat dan in de toekomst eens te wisselen? Groningen en Breda in de avond, Zwolle en Roermond overdag? Zodat je in de regio toch een keer heen kunt en je niet je energie kwijt bent aan het reizen.
Bedankt voor je reactie!
Groet,
Ineke
Vind het erg fijn. Maar helaas voor mij niet haalbaar. Te ver en te laat in de avond. Ben niet meer in staat om mij te kunnen Concentreren. Zou het fijn vinden als het ook in Zuid Holland kan, en in de middag b.v. Onder werpen zijn n.l. erg interessant. Hartelijke groeten
Beste Cilia, we zijn er mee bezig en we weten nog niet of het gaat lukken. Volg de berichtgeving hierover via de Bijniervereniging NVACP en de Facebook-pagina van BijnierNET. Groet!