Home » Glossary Terms » Bijnierschorsinsufficiëntie, steroïd-geïnduceerd

Bijnierschorsinsufficiëntie, steroïd-geïnduceerd

Bijnierschorsinsufficiëntie veroorzaakt door gebruik van medicijnen die cortisol of synthetische vormen van cortisol bevatten.

“BijnierNET alfabet”

BijnierNET werkt aan een verklarende woordenlijst genaamd “BijnierNET alfabet”.

Moeilijke woorden op BijnierNET worden op deze manier uitgelegd. Deze woorden worden met een stippellijntje gemarkeerd. Zie onderstaand voorbeeld:

voorbeeld
voorbeeld

Tip: Bekijk ook de basisinformatie van de aandoeningen op www.bijnierNET.nl, de infographics, het blog en de animaties.

Opmerkingen

Heeft u een opbouwende opmerking over een van de verklarende woorden? Samen met u kunnen wij het verbeteren. Geef uw opmerking door in onderstaand formulier:

Uw naam (verplicht)

Uw e-mailadres (verplicht)

Uw tefoonnummer (optioneel)

Het woord waar u een opmerking over heeft

Uw bericht

Bijlage

[recaptcha]